Právo Respekt Odbornost

IČO

17085438

Adresa
171 00 Praha, Povltavská 829/36A

Subjekt Právo Respekt Odbornost je zařazen do monitorování trestné činnosti, stejně jako je monitorována spotřebitelská spokojenost s kvalitou nabízených služeb.

Zkušenost s firmou: Právo Respekt Odbornost

V případě, že máte důležité informace k Právo Respekt Odbornost, můžete je nahlásit na protikorupční linku, neuhrazené dluhy můžete nahlásit do registru dlužníků.


Zpravodajství k firmě Právo Respekt Odbornost

30.01.2024

Michal Hašek se připojuje k Rajchlově partaji: Známá postava české politiky se zapojí do PRO

Michal Hašek se přidává k straně PRO Jindřicha Rajchla, což vyvolává diskusi o vlivu jeho kontroverzní minulosti na reputaci a směřování strany. Hašek, známý svými skandály z dob působení v ČSSD a jako hejtman, přináší zkušenosti, ale i otazníky ohledně budoucího obrázku a politických cílů strany Právo Respekt Odbornost.

Zobrazit více

Vážení občané,
Máte-li jakékoli informace, které by mohly napomoci odhalit neetické jednání, přestupky, trestné činy, či jste se o takovýchto informacích dozvěděli z doslechu, neváhejte se na nás obrátit. Protikorupční linka je zde pro vás, aby zajistila, že vaše cenné informace budou řádně zpracovány s cílem odhalit a řešit porušení zákonů. Pamatujte, že každý z nás může přispět k lepší a spravedlivější společnosti. Vaše aktivní účast a odvaha sdílet informace jsou klíčové pro efektivní boj proti korupci a neetickému jednání. Systém, který máme k dispozici, je plně vybaven a připraven tyto informace zpracovávat s nejvyšší mírou důvěrnosti a profesionalismu. Nezůstávejte v pozadí, pokud máte možnost pomoci odhalit nespravedlnost. Vaše informace mohou mít obrovský význam pro celou naši společnost. Děkujeme za vaši spolupráci a odvahu.
S úctou,
Váš tým Protikorupční linky
Nahlásit informace k firmě Právo Respekt Odbornost