RegioJet a.s.

IČO

28333187

Adresa
náměstí Svobody 86/17, Brno-město, 60200 Brno

Subjekt RegioJet a.s. je zařazen do monitorování trestné činnosti, stejně jako je monitorována spotřebitelská spokojenost s kvalitou nabízených služeb.

Zkušenost s firmou: RegioJet a.s.

V případě, že máte důležité informace k RegioJet a.s., můžete je nahlásit na protikorupční linku, neuhrazené dluhy můžete nahlásit do registru dlužníků.


Zpravodajství k firmě RegioJet a.s.

07.06.2024

RegioJet zastavil, ale chyba strojvedoucího vedla ke srážce: Dva mrtví a tři zranění v Pardubicích

Strojvedoucí RegioJetu, který projel návěstidlo Stůj a způsobil srážku ve středu v Pardubicích, si uvědomil chybu a stihl vlak zastavit. Tragická událost si vyžádala dva mrtvé a tři zraněné. Přestože došlo ke kolizi s vlakem ČD Cargo, hlavní zodpovědnost leží na straně strojvedoucího RegioJetu.

Zobrazit více

Vážení občané,
Máte-li jakékoli informace, které by mohly napomoci odhalit neetické jednání, přestupky, trestné činy, či jste se o takovýchto informacích dozvěděli z doslechu, neváhejte se na nás obrátit. Protikorupční linka je zde pro vás, aby zajistila, že vaše cenné informace budou řádně zpracovány s cílem odhalit a řešit porušení zákonů. Pamatujte, že každý z nás může přispět k lepší a spravedlivější společnosti. Vaše aktivní účast a odvaha sdílet informace jsou klíčové pro efektivní boj proti korupci a neetickému jednání. Systém, který máme k dispozici, je plně vybaven a připraven tyto informace zpracovávat s nejvyšší mírou důvěrnosti a profesionalismu. Nezůstávejte v pozadí, pokud máte možnost pomoci odhalit nespravedlnost. Vaše informace mohou mít obrovský význam pro celou naši společnost. Děkujeme za vaši spolupráci a odvahu.
S úctou,
Váš tým Protikorupční linky
Nahlásit informace k firmě RegioJet a.s.