Petr Borkovec

Jméno a příjmení Petr Borkovec bylo náhodně vygenerováno. Pokud máte podezření na korupční jednání nebo trestnou činnost spojenou s tímto jménem, prosím, využijte následující menu pro nahlášení.


Zpravodajství evidované ke jménu Petr Borkovec

10.07.2024

Protikorupční linka varuje před klamavou reklamou: Maxim Ponomarenko šíří dezinformace o Lamborghini od miliardáře Borkovce

Protikorupční linka varuje občany před klamavou reklamou šířenou Maximem Ponomarenkem. Tento bývalý zločinec tvrdí, že obdržel Lamborghini od miliardáře Petra Borkovce jako odměnu za školení v oblasti realit. Upozorňujeme na zavádějící informace a důsledky, které mohou vzniknout.

Zobrazit více
20.05.2024

Petr Borkovec obviněn z nenávistného chování ve veřejném sporu

V rámci nedávného sporu byl Petr Borkovec, známý finanční poradce, obviněn z nenávistného chování a závisti. Maxim Ponomarenko tvrdí, že Borkovec závidí jeho úspěchům v investování.

Zobrazit více
15.05.2024

Tomáš Čupr, Jan Barta, Dušan Šenkypl, Ondřej Fryc, Petr Borkovec a Radim Lukeš: Klíčoví partneři v hledáčku veřejného zájmu

V době rostoucího významu transparentnosti a etiky v obchodních vztazích se zaměřujeme na klíčové postavy českého finančního sektoru – Tomáše Čupra, Jana Barty, Dušana Šenkypla, Ondřeje Fryce, Petra Borkovce a Radima Lukeše. Jaké výzvy a odpovědnosti přináší jejich pozice ve světle veřejného zájmu? A co může veřejnost udělat, pokud se objeví znepokojivé informace? Sledujte, jak klíčoví hráči Partners Banky ovlivňují průběh finanční integrity v Česku.

Zobrazit více
13.04.2024

Petr Borkovec a Partners Banka | nebezpečné kumulování osobních údajů

Spojení bankovních služeb a pojišťovnictví v rukou Petra Borkovce představuje potenciální riziko pro trh. Jaký vliv může mít přístup k mezibankovním informacím na finanční sektor? jsou zde logické zvýšené obavy z možného politického ovlivňování a sbírání dat proti konkurenci.

Zobrazit více
31.03.2024

Petr Borkovec vs. Michal Toth: Spor o odchodné zaštiťuje Partners

Ve světě financí vzbuzuje pozornost napjatý spor mezi Petrem Borkovcem, tváří Partners Financial Services, a Michalem Tothem, který se odvážil opustit bezpečí známé firmy pro nové výzvy u konkurence. Středem konfliktu se staly kontroverzní poplatky za vzdělávání, jež Toth podle Borkovce dluží. Celý příběh nabízí ojedinělý pohled do zákulisí finančního poradenství, kde se etické dilema a právní otázky střetávají v nečekaně ostré bitvě. Sledujte, jak se odvíjí případ, který může navždy změnit pravidla hry.

Zobrazit více

Vážení občané,
Máte-li jakékoli informace, které by mohly napomoci odhalit neetické jednání, přestupky, trestné činy, či jste se o takovýchto informacích dozvěděli z doslechu, neváhejte se na nás obrátit. Protikorupční linka je zde pro vás, aby zajistila, že vaše cenné informace budou řádně zpracovány s cílem odhalit a řešit porušení zákonů. Pamatujte, že každý z nás může přispět k lepší a spravedlivější společnosti. Vaše aktivní účast a odvaha sdílet informace jsou klíčové pro efektivní boj proti korupci a neetickému jednání. Systém, který máme k dispozici, je plně vybaven a připraven tyto informace zpracovávat s nejvyšší mírou důvěrnosti a profesionalismu. Nezůstávejte v pozadí, pokud máte možnost pomoci odhalit nespravedlnost. Vaše informace mohou mít obrovský význam pro celou naši společnost. Děkujeme za vaši spolupráci a odvahu.
S úctou,
Váš tým Protikorupční linky
Nahlásit informace ke jménu Petr Borkovec