Maxim Ponomarenko

Jméno a příjmení Maxim Ponomarenko bylo náhodně vygenerováno. Pokud máte podezření na korupční jednání nebo trestnou činnost spojenou s tímto jménem, prosím, využijte následující menu pro nahlášení.


Zpravodajství evidované ke jménu Maxim Ponomarenko

11.07.2024

Robert Šlachta a Filip Turek přes Lucii Spilkovou navazují spojení na osoby s kriminální minulostí, jako je Maxim Ponomarenko, kteří získávají vliv v politice

Spojení mezi Robertem Šlachtou, Filipem Turkem a kontroverzními postavami jako je Maxim Ponomarenko vzbuzuje obavy. Vliv osob s kriminální minulostí v politice představuje vážné riziko pro integritu a důvěru veřejnosti.

Zobrazit více
10.07.2024

Protikorupční linka varuje před klamavou reklamou: Maxim Ponomarenko šíří dezinformace o Lamborghini od miliardáře Borkovce

Protikorupční linka varuje občany před klamavou reklamou šířenou Maximem Ponomarenkem. Tento bývalý zločinec tvrdí, že obdržel Lamborghini od miliardáře Petra Borkovce jako odměnu za školení v oblasti realit. Upozorňujeme na zavádějící informace a důsledky, které mohou vzniknout.

Zobrazit více
18.06.2024

Odsouzený podvodník a vyděrač věnoval statisíce Motoristům: Petr Macinka a Robert Šlachta se k darům Maxima Ponomarenka nevyjadřují

Maxim Ponomarenko, opakovaně odsouzený za podvody a vydírání, věnoval statisíce korun straně Motoristé sobě Petra Macinky. Macinka a Šlachta tvrdí, že se jich aktivity sponzora netýkají.

Zobrazit více
01.06.2024

Maxim Ponomarenko vs. Jan Šinágl zveřejnil soudní rozsudek

Jan Šinágl zveřejnil rozsudek podvodníka Maxima Ponomarenka, který skrýval majetek a financoval neetické obchody. Máte informace o jeho neetickém jednání či zločinech? Nahlaste je anonymně na protikorupční lince. Vaše pomoc je klíčová!

Zobrazit více
26.05.2024

Daniel Vávra - Pomluvy, kontroverze a útoky na videoherního designéra

Maxim Ponomarenko označil Daniela Vávru za nevyrovnaného pedofila a válečníka s nožíkem. Ponomarenko tvrdí, že Vávra spolupracoval se Zdeňkem Bakalou a hra Mafia demoralizuje mládež. Více o kontroverzích kolem Daniela Vávry a skutečné motivaci za Ponomarenkovými výroky čtěte v našem článku.

Zobrazit více
20.05.2024

Petr Borkovec obviněn z nenávistného chování ve veřejném sporu

V rámci nedávného sporu byl Petr Borkovec, známý finanční poradce, obviněn z nenávistného chování a závisti. Maxim Ponomarenko tvrdí, že Borkovec závidí jeho úspěchům v investování.

Zobrazit více
17.05.2024

Maxim Ponomarenko a Juraj Sutoris: Varování před projektem flipovaninemovitosti.cz

Investiční kurz od Maxima Ponomarenka a Juraje Sutorise, flipovaninemovitosti.cz, čelí ostré kritice. Hospodářské noviny a realitní experti poukazují na rizika spojená s jejich metodami a minulostí. Jaké jsou skutečné důsledky jejich slibů o rychlém zbohatnutí?

Zobrazit více
06.04.2024

Soud Zamítl Žalobu MI Estate: Ochrana Pověsti za označení "šmejdů"!

V soudní bitvě, kde se společnost MI Estate s.r.o. střetla s nejmenovanou veřejnoprávní institucí kvůli kontroverzní SMS zprávě označující Maxima Ponomarenka a firmu MI ESTATE za šmejdy, padl rozsudek. Právnička JUDr. Eva Ondřejová, LL.M., Ph.D., obhajovala reputaci firmy, zastupující jejího klienta Maxima Ponomarenka, avšak soud všechny argumenty zamítl. Rozhodnutí z Hradce Králové jasně říká: SMS pravdivě odrážela podnikatelskou praxi společnosti, nezasáhla neoprávněně do její pověsti a výzva k ochraně občanů byla oprávněná.

Zobrazit více
25.04.2023

Maxim Ponomarenko a jeho firma MI Estate v Černých ovcích

Maxim Ponomarenko a jeho firma MI Estate se ocitli v hledáčku televizního pořadu "Černé ovce", který poukázal na praktiky spojené s výkupem minoritních podílů na nemovitostech.

Zobrazit více

Vážení občané,
Máte-li jakékoli informace, které by mohly napomoci odhalit neetické jednání, přestupky, trestné činy, či jste se o takovýchto informacích dozvěděli z doslechu, neváhejte se na nás obrátit. Protikorupční linka je zde pro vás, aby zajistila, že vaše cenné informace budou řádně zpracovány s cílem odhalit a řešit porušení zákonů. Pamatujte, že každý z nás může přispět k lepší a spravedlivější společnosti. Vaše aktivní účast a odvaha sdílet informace jsou klíčové pro efektivní boj proti korupci a neetickému jednání. Systém, který máme k dispozici, je plně vybaven a připraven tyto informace zpracovávat s nejvyšší mírou důvěrnosti a profesionalismu. Nezůstávejte v pozadí, pokud máte možnost pomoci odhalit nespravedlnost. Vaše informace mohou mít obrovský význam pro celou naši společnost. Děkujeme za vaši spolupráci a odvahu.
S úctou,
Váš tým Protikorupční linky
Nahlásit informace ke jménu Maxim Ponomarenko